آئین ورود دانشجویان ورودی سال ۹۹ به صورت آنلاین

گردهمایی آنلاین دانشجویان ورودی سال ۹۹ با عنوان "آیین ورود" در کلیه مقاطع تحصیلی با حضور هیأت رئیسه دانشگاه فردوسی مشهد، رؤسا و معاونان دانشکده‌ها و دبیران تشکل های دانشجویی این دانشگاه روز شنبه 24 آبان ماه در تالار رودکی مجتمع کانون های فرهنگی دانشگاه فردوسی مشهد برگزار می‌شود.

 این مراسم رسمی از ساعت9:30  تا 11 صبح به صورت آنلاین از طریق سامانه های مجازی و اینستاگرام دانشگاه برای دانشجویان نوورود به صورت زنده پخش خواهد شد.

 این گردهمایی همه ساله با حضور پرشور دانشجویان طی دو روز متوالی با برنامه های متنوع علمی و فرهنگی از جمله نمایشگاه بزرگ مهر و مسابقات فرهنگی ویژه نودانشجویان برگزار می شود که متاسفانه در سال جاری با توجه به شیوع بیماری کووید -19 و غیر حضوری بودن فرایند های آموزشی دانشجویان این مراسم با تصمیم شورای سلامت دانشگاه و ستاد پذیرش دانشجویان ورودی جدید به صورت مجازی و از طریق سامانه های مجازی و صفحات اختصاصی دانشگاه در شبکه های اجتماعی برگزار می شود.

 شایان ذکر است در آیین ورود نودانشجویان دانشگاه فردوسی مشهد دکتر محمد کافی رئیس دانشگاه و حجت الاسلام والمسلمین حسینی مطلق رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه به ایراد سخنرانی خواهند پرداخت و در ادامه ضمن آشنایی و معارفه رؤسای دانشکده ها و همچنین دبیران تشکل های دانشجویی فعال در حوزه های علمی، فرهنگی و اجتماعی با نو دانشجویان برنامه های فرهنگی متنوع و برگزاری مسابقات آنلاین برنامه ریزی شده است.

 گفتنی است این مراسم به صورت زنده از سامانه وبینار دانشگاه به نشانی: https://vroom.um.ac.ir/farhangi

 و صفحات اختصاصی روابط عمومی دانشگاه، مدیریت فرهنگی و فعالیت های داوطلبانه و باشگاه خبرنگاران دانشجو در اینستاگرام پخش خواهد شد.

 صفحه رسمی دانشگاه فردوسی مشهد در اینستاگرام

  صفحه اختصاصی مدیریت فرهنگی و فعالیت های داوطلبانه در اینستاگرام:

  صفحه اختصاصی باشگاه خبرنگاران دانشجو در اینستاگرام

book

کتاب های کسب و کار

danestaniha

دانستنی های کسب و کار

c1

ثبت نام دوره های DBA و MBA

2

وبینارهای رایگان

department-icon-6.jpg

دپارتمان‌ها

album

آلبوم تصویری